Program sigurnosti u prometu

Školski prometni poligon u Splitu

Program je organiziran od strane Splitsko-dalmatinske županije u svrhu smanjenja broja nesreća u kojima stradavaju djeca i odrasli.
Učenici su odslušali predavanje o ponašanju u prometu u kojem sudjeluju kao pješaci i biciklisti, a zatim su dobili priliku naučena teoretska znanja primijenti na terenu. Brzo su pohvatali pravila i super se zabavili. Pod budnim oko djelatnika MUP-a su naučili kako se ponašati na cesti kako bi bili sigurni i oni i ostali sudionici u prometu.

Zahvaljujemo Općini Baška Voda na suradnji i pokrivanju troškova prijevoza do poligona i natrag.

Antonija C.

Učiteljica