U petak, 12.4.2024. godine su učenici posebnog razrednog odjeljenja sa svojim pomoćnicama i učiteljicom Marijom posjetili izložbu Tragovi u glini u prostoru Art rezidencije. Na izložbi su predstavljeni radovi nastali na keramičkoj radionici za mlade s invaliditetom u organizaciji Udruge Sunce.

Učenici su pogledali predivne radove koje su izradili njihovi kolege iz udruge, a svoju posjetu su zabilježili u knjizi utisaka. Zahvaljujemo Udruzi Sunce na pozivu i gospodinu Toniju Biliću na srdačnom dočeku, pažnji i strpljenju koju je pružio našoj djeci.
Naravno, izlet u Makarsku ne bi bio pravi izlet bez šetnje i osvježenja, pa smo se počastili kolačem i sladoledom i tako zaokružili ovaj predivan dan.

Antonija Cvitanović

Učiteljica