Sretno!

crysmile

Oproštaj od naših osmaša

Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda održala se 4. srpnja u 9.30. u prostoriji škole. Ovo je ujedno bila prigoda za oproštaj od naših učenika, kojima se na početku svečanosti obratila ravnateljica Ružica Radalj i pedagoginja Dragana Šućur te su im uputile nekoliko mudrih riječi i između ostalog zaželjele sreću u daljnjem školovanju.

Učenici osmog razreda oprostili su se sa svojom razrednicom i svojim predmetnim nastavnicima te ostalim djelatnicima škole prigodnom prezentacijom, koja je sve ugodno nasmijala i pomalo razniježila.

Učiteljica Ivana Fidahić, koja je osmaše učila od 1. do 4. razreda, je također pozdravila svoj bivši razred, a emotivnim  govorom od svojih učenika se oprostila i razrednica Maja Banjac. Nakon toga je uslijedila podjela svjedodžbi i pohvala, a sve se zaokružilo prigodnom zakuskom. Zahvaljujemo se ovim putem roditeljima koji su svojim prisustvom i prigodnim delicijama uveličali našu svečanost.

Ove nezaboravne trenutke smo zabilježili prigodnim fotografijama, a neke od njih možete pogledati u našoj arhivi.

I za kraj nam je preostalo još jednom zaželjeti:

”OSMAŠI, SRETNO!”.

Maja Banjac