Dragi učenici i učitelji!

Sutra, 21. lipnja (petak) 2024. godine je posljednji dan nastave u ovoj školskoj godini. Nastavni sati bit će skraćeni 15 minuta. Šesti sat završava u 11,35 sati.

Molimo učenike, koji to nisu učinili, da obavezno vrate posuđene knjige u knjižnicu. Knjižničarka je sutra u školi. Također, vratite udžbenike koje ste dobili na početku školske godine.

Nakon završetka nastave obaveze učenika su sljedeće:

• Za učenike koji su negativno ocjenjeni iz nekog predmeta dopunska nastava započinje 26. lipnja (srijeda) od 9:00 sati i traje do 3. srpnja (srijeda) 2024. godine.
  • Podjela svjedodžbi za učenike je u četvrtak, 4. srpnja 2024. godine; za učenike nižih razred od 8:00 sati, za učenike od 5. do 7. razreda od 9:00 sati, a za osmaše od 9:30 sati.

Nastava u novoj školskoj godini 2024./25. započinje u ponedjeljak 2. rujna 2024. godine.

Svim učenicima želimo uspješan završetak nastavne godine i ugodne praznike.

Našim osmašima, koji nas napuštaju, želimo da upisi u srednju školi prođu u skladu s njihovim željama te da uspješno nastave školovanje u srednjoj školi.

Sretno osmaši!