Zahvaljujemo Općini Baška Voda

Poštovani roditelji,

Općina Baška Voda je i ove godine osigurala besplatne druge obrazovne materijale (radne bilježnice, likovne mape, kutije s materijalima) za sve učenike naše škole. Za ovu svrhu Općina je izdvojila 11.328,82 EUR.

Sredstva za nabavu udžbenika za sve učenike osnovnih škola za školsku godinu 2024./2025. osigurana su u proračunu Republike Hrvatske pa će svi učenici udžbenike i dodatne nastavne materijale preuzeti na početku nastavne godine, 9. rujna 2024.

Hvala Općini Baška Voda! smile

Ružica Radalj