Nagrađeni eTwinning projekti

Učenici trećeg razreda su u školskoj godini 2023./2024.  bili jako vrijedni, sudjelovali su u čak pet eTwinning projekata. Učiteljica je za oznaku kvalitete prijavila maksimalna četiri projekta i svi su dobili nagradu. Drago nam je da je njihov trud i rad prepoznat. Čestitamo učenicima Tamari, Ivanu, Sari, Franku, Anđeli, Luki, Anti i Zvoni što su se trudili i uspješno rješavali izazove koje je učiteljica postavila pred njih. Nagrađeni su za sudjelovanje u projektima: Dan jabuka, dani zdrave hrane; 100. dan u školi; Čitam sebi, čitam tebi 3 i U svijetu likovnih umjetnika 6. Dobili su i zahvalnicu za sudjelovanje u projektu Webučionica 4.0 koji nije prijavljen, jer je ograničen broj prijava po razredu. Učenicima želimo da budu ovako uspješni i u sljedećoj školskoj godini te da se i dalje trude, jer trud se uvijek isplati. Aktivnosti provedene u navedenim projektima možete detaljnije pogledati na razrednoj web stranici: https://bit.ly/4709nXB.

Antonija C.

Učiteljica