Svečana promocija zbornika učeničkih radova „U zagrljaju moje mame“

Objavljen je novi Zbornik učeničkih radova u Godini majčinstva pod naslovom „U zagrljaju moje mame“

Naslov vrlo primamljiv i zahvalan, privukao je mnoge učenike da se svojim literarnim i likovnim radovima odazovu na natječaj, pa tako i učenike naše škole. U Zborniku su objavljena četiri literarna i jedan likovni uradak naših učenika.
Svečana promocija Zbornika održana je u utorak 11. rujna 2018.g. u splitskom Sjemeništu. Svečanosti su nazočili nadbiskup Splitsko-makarske nadbiskupije monsinjor Marin Barišić, predstavnice Povjerenstva za likovne i literarne radove i drugi uzvanici koji su svojim radom i podrškom omogućili nastajanje ovog Zbornika, a priredbu je, svojim nadahnutim pjevanjem, uveličala ženska klapa „Neverin“. Učiteljice naše škole i vjeroučiteljica s. Ankica također su nazočile ovoj svečanosti. Pročitani su nagrađeni radovi, učenici i mentori su primili prigodne darove, a vrlo je emotivan i dirljiv bio trenutak kada je voditeljica programa pročitala rad Ane Ivančić, učenice 1. razreda Zdrastvene škole iz Splita, koji je rasplakao publiku. Na kraju svi se možemo složiti s riječima mons . Marina Barišića“… svi osjećamo potrebu za mamom koja dočekuje i ispraća, bdije i tješi, razumije i hrabri, oprašta i živi za svoju obitelj“.

objavio: Administrator   datum: 19. 9. 2018.

« Prosinac 2018 »

Kojih sadržaja biste željeli više na stranicama naše škole?

Surađujmo...

CI SDŽ - Centri izvrsnosti SDŽ

Dabar - Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja

e-Knjižnica